• امروز پنج شنبه بیست و یکم فروردین 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تولید و توزیع 6 هزار ماسک  و ۲۰۰۰ شیلدمحافظ صورت در سبزوار

تولید و توزیع 6 هزار ماسک و ۲۰۰۰ شیلدمحافظ صورت در سبزوار

۶ هزار ماسک در ایستگاه سلامت اوقاف سبزوار توزیع و ۲۰۰۰ شیلد محافظ صورت(ویژه کادر درمان) توسط جهادگران عرصه سلامت در بقعه متبرکه امامزاده شعیب(ع)این شهرستان تولید شد.

 دوشنبه 4 فروردین 1399   3  0      

 حجت الاسلام جعفر مهدوی خواه، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار در گفتگو با خبرنگار افتخاری روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، بیان کرد: دو پایگاه سلامت با هدف پیشگیری از شیوع ویروس کرونا از محل درآمد موقوفات سبزوار در ورودی این شهرستان‌ فعال شده است.

وی با اشاره به اینکه در این دو ایستگاه 6 هزار ماسک بین مسافران ورودی از شهرهای دیگر به سبزوار توزیع می شود، گفت: به غیر از ماسک، شستشو و ضد عفونی روزانه خودروها، توزیع الکل بسته بندی و ماسک بین مسافران نوروزی با همکاری 8 نفر از خادمین بقعه متبرکه امامزاده شعیب(ع) انجام می شود.

خبرنگار افتخاری: علی اکبر ملکی

تولید ۲۰۰۰ شیلد (ویژه کادر درمان دربقعه امامزاده شعیب

 رییس اداره اوقاف سبزوار در گفتگو با خبرنگار افتخاری بیان کرد: تولید و توزیع دو هزار شیلد محافظ صورت ویژه کادردرمان بیمارستان های سطح شهر درجوار بارگاه ملکوتی امامزاده شعیب(ع) از دیگر اقدامات این اداره است.

حجت الاسلام مهدوی خواه، تصریح کرد: توزیع 300 بسته بهداشتی شامل، ماسک، دستکش، لوازم بهداشتی، مواد ضد عفونی کننده و مواد غذایی به ارزش یک میلیون و 500 هزار ریال ازمحل موقوفات مرتبط بین زباله گردهای شهرستان توزیع شده است.

وی با بیان اینکه به علت پیشگیری از شیوع کرونا کلیه مناسبت ها و مراسمات در بقاع متبرکه شهرستان تعطیل و مانع حضور زائران در این اماکن مقدس شده اند، اظهار کرد: از محل موقوفات دو دستگاه تب سنج با ارزش 5 میلیون تومان تهیه و به دانشگاه علوم پزشکی تحویل داده شد.

خبرنگار افتخاری: اکرم سادات مهرآبادی 
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار