• امروز چهارشنبه هجدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اهدای بسته‌های معیشتی به نیازمندان در «سبزوار»/ رزمایش ضیافت همدلی در تایباد و باخرز

اهدای بسته‌های معیشتی به نیازمندان در «سبزوار»/ رزمایش ضیافت همدلی در تایباد و باخرز

یک هزار بسته مواد غذایی با مشارکت مرکز افق بقعه متبرکه امامزاده شعیب(ع) سبزوار و 100 بسته مواد غذایی از محل کمک خیرین و موقوفات مرتبط در شهرستان های تایباد و باخرز تهیه و بین نیازمندان در این شهرستان ها توزیع شد.

 شنبه 3 خرداد 1399   19  0      

حجت‌الاسلام جعفر مهدوی‌خواه، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار در گفتگو با خبرنگار افتخاری اوقاف خراسان رضوی، گفت: در راستای رزمایش ضیافت همدلی، یک هزار بسته مواد غذایی با مشارکت مرکز افق بقعه متبرکه امامزاده شعیب(ع) بین اقشار نیازمند شهرستان توزیع شد.

وی بیان کرد: این بسته‌ها شامل برنج، روغن، رب، ماکارونی، قند، چای و تن ماهی و در مجموع به ارزش دو میلیارد ریال بود.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه سبزوار با اشاره توزیع هزار پرس غذای گرم متبرک بین نیازمندان تصریح کرد: این بسته‌ها از محل موقوفات مرتبط با نیازمندان، موقوفه عبدالغفور و موقوفه عبدالرحیم و کمک‌های مردمی تهیه شد. 

اکرم‌سادات مهرآبادی 

 رییس اداره اوقاف و امور خیریه تایباد گفت: با اجرای رزمایش ضیافت همدلی 100 بسته مواد غذایی از اجناس کاملا ایرانی به ارزش ۲۵۰ میلیون ریال از محل کمک های خیرین و موقوفات مرتبط تهیه و بین نیازمندان شهرستان های تایباد و باخرز توزیع شد.

سید ابوالفضل محمودی، درگفتگو با خبرنگار افتخاری اوقاف خراسان رضوی، بیان کرد: این بسته‌ها شامل برنج ایرانی، روغن مایع، رب، خرما، ماکارونی و حبوبات است که بین خانواده‌های آسیب‌دیده از شیوع ویروس کرونا شامل مستاجرین موقوفات و خادمان مساجد توزیع شد.

وی افزود: هزینه این تعداد بسته از محل مساعدت اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و کمک خیرین شهرستان‌های تایباد و باخرز تامین شده است.

رییس اداره اوقاف و امور خیریه تایباد، گفت: ابتدای شیوع ویروس کرونا تاکنون عملیات ضد عفونی بقاع متبرکه در حال انجام است.

خبرنگار افتخاری: شوکت سالاری
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار