• امروز چهارشنبه هجدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تقدیر نماینده مجلس از اقدامات اداره کل اوقاف خراسان رضوی در مقابله با شیوع ویروس کرونا

تقدیر نماینده مجلس از اقدامات اداره کل اوقاف خراسان رضوی در مقابله با شیوع ویروس کرونا

حجت الاسلام و المسلمین نصر الله پژمانفر، نماینده مردم مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی از اقدامات و کمک های اداره کل اوقاف خراسان رضوی در مقابله با شیوع ویروس کرونا تقدیر کرد.

 سه شنبه 27 خرداد 1399   19  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین نصر الله پژمانفر، نماینده مردم شریف مشهد و کلات در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اقدامات خوب اداره کل اوقاف استان در مقابله با ویروس کروناگفت: از اقدامات و کمک های آن اداره کل در مقابله با آثار مخرب ویروس منحوس کرونا در حوزه های مختلف فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ...که با کمک خیرین، واقفین و هیات امنای بقاع متبرکه صورت گرفته، کمال تشکر و قدردانی را دارم .
 
وی خطاب به مدیرکل اوقاف استان گفت: از خداوند متعال مزدی خدمت صادقانه توام با سلامتی در ظل توجهات ولی نعمتان حضرت علی بن موسی الرضا(ع) را برای حضرتعالی و مجموعه تحت مدیریت آن برادر بزرگوار را خواستارم.
 
گفتنی است اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی از ابتدای شیوع ویروس کرونا، به فعالیت های فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی در راستای مقابله با شیوع ویروس کرونا و آسیب هایی که از شیوع این بیماری ایجاد شد پرداخت.
 
این اداره کل در زمان شیوع کرونا از محل موقوفات و کمک خیرین و با همکاری هیئت امنا و خادمان بقاع متبرکه، اقدام به توزیع بسته های بهداشتی و معیشتی و در خصوص مسائل فرهنگی اقدام به مسابقات فرهنگی و قرآنی کرد.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار