• امروز چهارشنبه هجدهم تیر 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اهدای بسته‌های حمایتی به نیازمندان در «جغتای»

اهدای بسته‌های حمایتی به نیازمندان در «جغتای»

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه جغتای از اهدای بسته‌های غذایی میان نیازمندان این شهرستان و مردم سیل‌زده روستای زرقان همزمان با دهه کرامت خبر داد.

 شنبه 7 تیر 1399   11  0      

حجت‌الاسلام ابراهیم سردارآبادی، رئیس اداره اوقاف و امورخیریه جغتای در گفتگو با خبرنگار افتخاری اوقاف خراسان رضوی، گفت: همزمان با دهه کرامت مراسم تجلیل از خادمیاران، هیئت امنای مساجد با حضور روحانیون و مبلغان در یکی از بقاع متبرکه این شهرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به توزیع بسته‌های غذایی میان نیازمندان در دهه کرامت، افزود: این بسته‌های غذایی با کمک خیرین و از محل موقوفات جغتای تهیه شده است که میان نیازمندان شهرستان و مردم سیل‌زده روستای زرقان توزیع خواهد شد.

رئیس اداره اوقاف و امورخیریه جغتای با بیان اینکه از ابتدای سال جاری تاکنون سه موقوفه جدید در زمینه عزاداری امام حسین(ع) و ائمه اطهار(ع) و کمک به نیازمندان وقف شده است، اظهار کرد: یکی از نیازهای جامعه، وقف در زمینه کاهش آسیب‌های اجتماعی، کمک به نیازمندان، تسهیل ازدواج جوانان و رفع نیاز مسکن آنان است.

‌حجت‌الاسلام سردارآبادی تصریح کرد: در سال جاری به‌دلیل شیوع بیماری کرونا و جلوگیری از تجمعات مردمی طرح نشاط معنوی اوقاف در این شهرستان برگزار نخواهد شد.

خبرنگار افتخاری: علی اکبر ملکی
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار