• امروز پنج شنبه بیست و سوم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

تهیه و توزیع 5 هزار بسته مواد غذایی از محل موقوفات و کمک خیرین در طرح بسته های کریمانه

تهیه و توزیع 5 هزار بسته مواد غذایی از محل موقوفات و کمک خیرین در طرح بسته های کریمانه

مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: همزمان با دهه کرامت، در پنجمین مرحله از تهیه و توزیع بسته های معیشتی با عنوان بسته های کریمانه، 5 هزار بسته مواد غذایی به ارزش ده میلیارد ریال از محل موقوفات و خیرین بین نیازمندان توزیع شد.

 پنج شنبه 12 تیر 1399   33  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی؛ حجت الاسلام والمسلمین احمدزاده، مدیرکل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در مراسم توزیع 2 هزار بسته مواد غذایی ویژه جامعه معلولین مشهد گفت: همزمان با دهه کرامت، در پنجمین مرحله از تهیه و توزیع بسته های معیشتی با عنوان بسته های کریمانه، 5 هزار بسته مواد غذایی به ارزش ده میلیارد ریال از محل موقوفات و خیرین بین نیازمندان توزیع شد.

وی افزود: 2000 بسته معیشتی در مشهد از محل موقوفه حاج محمد ابراهیم توسلی تهرانی و کمک خیرین به ارزش 4میلیارد و 800 میلیون ریال با مشارکت اداره بهزیستی مشهد بین مددجویان آنها توزیع شد.

حجت الاسلام و المسلمین احمدزاده افزود: طبق تاکید نماینده ولی فقیه در استان این رزمایش تا زمانی که سلامت در جامعه مستقر شود ادامه دارد و ما در کنار هم استانی هایمان خدمتگزاری می کنیم.

وی همچنین از ادارات اوقاف ناحیه یک و ناحیه دو مشهد که بیشترین زحمت را در تدارک این رزمایش کشیدند، قدردانی کرد.

در ادامه محسن مروی، رئیس اداره بهزیستی مشهد اعلام کرد: 156 فعالیت تعریف شده در بهزیستی وجود دارد در حالت خوش بینانه دولت تنها 30 درصد نیازها را می تواند تامین کند و مابقی آنها توسط کمک های مردمی و ... تامین می شود.

وی این اقدام خیرخواهانه اداره اوقاف و متولیان موقوفات را یکی از کارهای بسیار مثبت در ایام کرونا برشمرد و افزود: بزرگترین اقلیت جمعیتی در مشهد معلولین و اعضای جامعه بهزیستی هستند و اولویت نیاز معلولین مسکن، اشتغال و معیشت است.

موقوفه حاج ابراهیم توسلی تهرانی شامل املاک تجاری در مشهد و تهران در سال 1342 وقف شده است که بنا به نیت واقف درآمد آن صرف معلولین، جزامیان و مسلولین می شود.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار