• امروز پنج شنبه بیست و سوم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

شرکت بیش از 21 هزار نفر در مسابقه مادرانه/ برندگان جوایز ویژه مشخص شدند

شرکت بیش از 21 هزار نفر در مسابقه مادرانه/ برندگان جوایز ویژه مشخص شدند

معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی گفت: در راستای لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب مبنی بر افزایش جمعیت، طرح ملی مسابقه مادرانه در دهه کرامت اجرا شد و بیش از 21 هزار نفر در این مسابقه شرکت کردند.

 یک شنبه 15 تیر 1399   268  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین جمال ایزدی، معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف خراسان رضوی با اشاره به تاکید رهبر انقلاب اسلامی بر افزایش جمعیت، گفت: به مناسبت دهه کرامت و به منظور ترغیب خانواده ها به فرزند آوری، طرح ملی مسابقه مادرانه برگزار گردید.
 
وی با بیان اینکه محتوای این مسابقه از کتاب مادرانه تالیف حجت الاسلام و المسلمین نظافت، استاد حوزه و دانشگاه تهیه شده است. گفت: مولف کتاب 10 فایل تصویری از محتوای این کتاب تهیه و در دهه کرامت هر روز یک فایل و یک سوال از محتوای فایل تصویری از طریق فضای مجازی منتشر گردید.
 
معاون فرهنگی اوقاف استان با اشاره به اینکه هر روز به 8 نفر و هر نفر مبلغ 500 هزار ریال جوایزی اهدا گردید، تصریح کرد: در مجموع چندین هزار نفر از محتوای این مسابقه بهره مند شدند که از این تعداد، 21 هزار و 436 نفر در این مسابقه شرکت کردند.
 
وی با بیان اینکه روزانه به طور متوسط 2143 نفر در این مسابقه شرکت کرده اند. گفت: نام 20 استان کشور در میان محل سکونت برندگان این مسابقه دیده می شود که بیشترین برندگان از استان های خراسان رضوی، تهران اصفهان، آذربایجان شرقی و سیستان و بلوچستان هستند.
 
حجت الاسلام و المسلمین ایزدی با اشاره به اینکه در بخش ویژه جوایز مسابقه، 5 کمک هزینه سفر به مشهد مقدس به ارزش 10 میلیون ریال تعیین شد، اظهار کرد: مقرر گردید در بین برندگان مسابقات روزانه، کسانی که دارای فرزند بیشتر هستند جوایز ویژه اهدا گردد که پس از مشخص شدن برندگان و با بررسی صورت گرفته در بین برندگان، پنج نفر که دارای بیشترین فرزند بودند مشخص شدند که عبارتند از سرکار خانم مقدسی با 11 فرزند، سرکار خانم قنبری با 9 فرزند، آقای علیان با 9 فرزند ، سرکار خانم فخری با 8 فرزند، سرکار خانم سلطانی با 7 فرزند از شهرهای تهران، مشهد و اصفهان.
 
معاون فرهنگی اجتماعی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی در پایان گفت: لازم می دانم از مرکز افق بقعه متبرکه امام زاده حمزه بن موسی الکاظم(ع) شهرستان کاشمر به خاطر مشارکت در اجرای این طرح و از حجت الاسلام و المسلمین نظافت بخاطر تالیف کتاب مادرانه و همکاری در اجرای این مسابقه قدرشناسی نمایم.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار