• امروز پنج شنبه بیست و سوم مرداد 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام  برندگان مسابقه بزرگ‌کتابخوانی رضوی در گناباد/ شرکت 220 نفر در جشنواره قرآن و عترت در تایباد

اعلام برندگان مسابقه بزرگ‌کتابخوانی رضوی در گناباد/ شرکت 220 نفر در جشنواره قرآن و عترت در تایباد

با همکاری اداره اوقاف و امور خیریه گناباد از برندگان مسابقه بزرگ‌کتابخوانی رضوی تقدیرشد و جشنواره قرآن وعترت با شرکت 220 نفر از فعالان قرآنی در شهرستان تایباد به کار خود پایان داد.

 سه شنبه 17 تیر 1399   18  0      

به گزارش خبرنگار افتخاری اوقاف خراسان رضوی، با مشارکت اداره اوقاف و امورخیریه گناباد و اداره کتابخانه های عمومی شهرستان همزمان با دهه کرامت مسابقه بزرگ کتابخوانی رضوی در سه سطح کودک، نوجوان و بزرگسالان و در سه بخش نقاشی، کتابخوانی و داستان نویسی برگزار شد.

حجت الاسلام تقوی مند، رئیس اداره اوقاف و امورخیریه گناباد در مراسم تجلیل از برندگان مسابقه بزرگ کتابخوانی رضوی ضمن تشکر از این اقدام ارزشمند اداره کتابخانه های عمومی، برپایی این جشنواره را اقدامی ارزشمند و فرهنگی دانست که زمینه آگاهی بخشی و معرفت افزایی آحاد جامعه با سیره و سبک زندگی اهل‌بیت(ع) را فراهم می کند.

در این مراسم به برندگان نازنین زهرا عجم، فاطمه زنده دل، نرگس خدابنده، هانیه ندیمی، الهه علیزاده، هستی قاینی در بخش پویش رضوی و فاطمه جعفرزاده و نازنین زهرا رنجبران در بخش نقاشی هدایایی از طرف اداره اوقاف و امورخیریه گناباد تقدیم شد.

خبرنگار افتخاری: مهدی تسلیمی 

جشنواره قرآن و عترت در تایباد به کار خود پایان داد 

به گزارش خبرنگار افتخاری اوقاف خراسان رضوی، جشنواره‌ی قرآن وعترت 10 تیر ماه با شرکت 220 نفر از فعالان قرآنی تشیع و تسنن در دو شهرستان تایباد و باخرز به کار خود پایان داد.

جشنواره قرآنی "بهاران در بهار" از ابتدای ماه مبارک رمضان با مشارکت و همکاری اداره اوقاف و امور خیریه تایباد، اداره تبلیغات اسلامی و سایر نهادهای شهرستان، در فضای مجازی منتشر شد و مورد استقبال مخاطبان قرار گرفت.

 مسابقه کتابخوانی "صهیونیست در قرآن وتاریخ" در روز قدس، ختم قرآن به صورت فردی و گروهی، بخش قرائت، مداحی و فعالیت‌های حوزه کودک از جمله بخش‌های این جشنواره بود.

در راستای رعایت نکات بهداشتی و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا مراسم تقدیر از برگزیدگان این مسابقه به صورت غیرحضوری اجرا خواهد شد.

خبرنگار افتخاری: شوکت سالاری
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار