• امروز شنبه نهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

بازدید رئیس سازمان اوقاف از 3 پروژه سرمایه گذاری موقوفات، کارخانه لبنیات آفرین و کاشی سنتی گوهرشاد در مشهد

بازدید رئیس سازمان اوقاف از 3 پروژه سرمایه گذاری موقوفات، کارخانه لبنیات آفرین و کاشی سنتی گوهرشاد در مشهد

رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه در سفر کاری یک روزه به مشهد از از ۳ پروژه سرمایه گذاری موقوفات در مشهد، کارخانه لبنیات آفرین و شرکت کاشی سنتی گوهرشاد بازدید کردند.

 جمعه 3 بهمن 1399   33  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین دکتر سیدمهدی خاموشی، رییس سازمان اوقاف و امور خیریه در سفر کاری یک روزه خود به شهر مشهد از ۳ پروژه سرمایه گذاری موقوفات در مشهد، کارخانه لبنیات آفرین و شرکت کاشی سنتی گوهرشاد بازدید کردند.
 
رئیس سازمان اوقاف و امور خیریه به همراه حجت الاسلام و المسلمین احمدزاده، مدیرکل و سعید رضایی، معاون بهره وری اقتصادی اوقاف استان از پروژه سرمایه گذاری موقوفات در مشهد شامل پروژه تکیه صادقخانی، فخار و پیمان 3 بازدید و بر تسریع روند اجرای پروژه ها تاکید کرد.
 
وی در ادامه از کارخانه لبنیات آفرین در شهرک صنعتی توس بازدید و بر ایجاد تنوع در تولیدات این کارخانه تاکید کرد. این کارخانه از محل سرمایه گذاری موقوفات ایجاد شده است.
 
مقصد نهایی این سفر کاری شرکت کاشی سنتی گوهرشاد بود. حجت الاسلام و المسلمین دکتر خاموشی در این بازدید بر ایجاد خط کاشی صنعتی در این کارخانه تاکید کردند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار