• امروز شنبه نهم اسفند 1399 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

حضور مدیرکل و معاونین اوقاف استان در منزل خانواده شهدای مدافع حرم

حضور مدیرکل و معاونین اوقاف استان در منزل خانواده شهدای مدافع حرم

در راستای تجلیل از خانواده شهدا، همزمان با ولادت حضرت زهرا(س)، مدیرکل و معاونین و روسای ادارات اوقاف مشهد با حضور در منزل خانواده شهدا با آنها دیدار، گفتگو و از مقام شهدای مدافع حرم تجلیل کردند.

 چهارشنبه 15 بهمن 1399   25  0      

به گزارش روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه خراسان رضوی، همزمان با ولادت حضرت زهرا(س)، مدیرکل و معاونین و روسای ادارات اوقاف مشهد با حضور در منزل خانواده شهدا به دیدارشان رفتند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان به همراه رئیس اوقاف ناحیه یک مشهد با حضور در منزل شهید غلامرضا محمدی، شهید مدافع حرم و دیدار با خانواده این شهید، از مقام شامخ این شهید والامقام تجلیل نمودند.

همچنین معاون فرهنگی اجتماعی و رییس حوزه مدیرکل اوقاف استان با حضور در منزل شهید جعفری، شهید مدافع حرم و دیدار با مادر این شهید والامقام، از مقام شامخ این شهید گرامی تجلیل نمودند.

در ادامه معاون محترم حقوقی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان به همراه رئیس اوقاف ناحیه سه مشهد با حضور در منزل شهیدان مدافع حرم، شهیدسید روح الله موسوی، شهيد محمد رضا توسلی و شهید سید حسین حسینی و دیدار با خانواده این شهیدان از مقام شامخ این شهیدان والامقام ادای احترام کردند.
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار