• امروز چهارشنبه ششم مرداد 1400 

اخبار سازمان اوقاف

مطالب ویژه

دستورالعمل به روز رسانی پرتال

خدمات دستگاه

مزایده

خدمات غيرحضوري

سامانه شکايات

اعلام ویژه‌برنامه‌های اوقاف کاشمر در دهه ولایت

اعلام ویژه‌برنامه‌های اوقاف کاشمر در دهه ولایت

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر از برگزاری ویژه‌برنامه‌های دهه امامت و ولایت در بقاع متبرکه این شهرستان با رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی خبر داد.

 چهارشنبه 30 تیر 1400   22  0      

حجت‌الاسلام حسین نیساری، رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر در گفتگو با خبرنگار افتخاری اوقاف خراسان رضوی، بیان کرد: برنامه‌های متنوع فرهنگی در دهه امامت و ولایت در بقاع متبرکه امامزاده سیدحمزه(ع)، امامزاده سیدمرتضی(ع ) و امامزاده سیدمحمد(ع) برگزار می‌شود.

وی افزود: همایش تجلیل از سادات با اهدای انگشتر، شال سبز، قرآن و گل به سادات؛ مانور سلامت با مستقر شدن یک اکیپ کامل در سه بقعه متبرکه شهرستان و ارائه خدماتی چون تست کرونا سریع، تست قند خون، تست فشار خون، تب سنجی و مستقر شدن پزشک و ارائه خدمات رایگان، فضاسازی شهری و محیطی؛ ذبح گوسفند در عید قربان و توزیع بین نیازمندان از دیگر برنامه‌های این دهه است.

رئیس اداره اوقاف و امور خیریه کاشمر گفت: برگزاری رزمایش «تبرکات علوی» با توزیع ۲۵۰ بسته معیشتی، توزیع ۲۰۰ عدد پرچم رنگی غدیر و نصب بر سر در منازل، راه‌اندازی کاروان شادی و نورافشانی با عنوان «شمیم ولایت» و تحویل۲۰ عدد پرچم منقش به نام امیرالمؤمنین (ع) به ۲۰ مسجد و هیئت مذهبی که در شب عید غدیر از ۲۰ نقطه شهرستان به‌صورت پیاده‌روی به بقعه متبرکه امامزاده سیدحمزه(ع) می‌آیند از دیگر برنامه‌های این اداره در دهه ولایت است.

خبرنگار افتخاری: نسیم حجازی
برچسب ها  

نظرات کاربران پیرامون این مطلب

انصراف از پاسخ به کاربر
 

آخرین اخبار